Restaurace

Naše restaurace se nachází v bezprostřední blízkosti půvabného lednického zámku, který je součástí Lednicko-valtického areálu zapsaného na seznamu památek UNESCO. V naší restauraci podáváme česká a moravská jídla, tradiční krajové speciality a jídla z evropské kuchyně. Během celého roku pro Vás připravujeme akce, které vychází z tradic a lidových zvyků. V zimě pravou moravskou zabijačku, zvěřinové hody či Svatomartinskou husu. V únoru moravský fašank, na podzim vinobraní. V průběhu roku, také připravujeme speciality ze zvěřiny a jídel z exotických krajů. Speciality našich babiček vám zase dají možnost zavzpomínat na jídla, která se běžně vařila před padesáti a více lety, avšak v našem maličko netradičním či moderním provedení.

Tým restaurace

Andrej Tlustý

Náš úspěch začíná a končí u lidí, kteří s námi pracují a pomáhají nám vytvářet hodnoty, na nichž naše restaurace a výroba stojí. Zaměstnance i stálé klienty považujeme za širší součást naší rodiny.

Honza Osička

Vaření je pro mě vášní, prací a zábavou současně. Pracujeme pouze s čerstvými kvalitními surovinami v moderní plně vybavené prostorné kuchyni. Vysoká spokojenost hostů je poté příjemným zadostiučiněním za strávený čas v práci.

Petr Hýbl

Jsem člověk v oboru gastronomie zkušený a ostřílený, proto Vás mohu mnohému naučit. Od svého týmu vyžaduji píli a poctivost, na druhou stranu se za zaměstnance dokážu postavit a pomoci mu nejen s pracovními problémy. Dobré práce si vážím a dokáži ji adekvátně ohodnotit.

Dárkové vouchery

Udělejte radost svým blízkým dárkovým poukazem na konzumaci v restauraci U Tlustých nebo na nákup delikates z našeho e-shopu.

Vouchery na konzumaci v restauraci nebo nákup delikates

Voucher restaurace 1000Kč
Voucher restaurace 1000Kč
Voucher restaurace 1500Kč
Voucher restaurace 1500Kč

Vouchery na nákup v e-shopu

Praktické informace

Restaurace U Tlustých

Pekařská 88
691 44 Lednice

Provozní doba restaurace

Po – So10:00 – 22:00
Ne10:00 – 21:00

Provozní doba prodejny

Po – So9:00 – 20:00

Praktické informace

Restaurace U Tlustých

Pekařská 88
691 44 Lednice

Provozní doba restaurace

Po – Pá

So

11:00 – 20:00

11:00 – 20:00

Ne11:00 – 18:00     

Provozní doba prodejny

Po – Pá

So

Ne

         10:00 – 18:00

         10:00 – 18:00

         10:00 – 18:00

Parkování

Nejlépe a nejlevněji zaparkujete na centrálním parkovišti pro návštěvníky Lednicko-valtického areálu, odkud je to k nám necelých 300 m pěšky. Zaparkovat se dá i přímo před restaurací (parkovací hodiny). 

Časté dotazy

Ano, především v letních měsících doporučujeme místo u stolu rezervovat předem.

Prosím, pokud plánujete navštívit naši restauraci, nechte své čtyřnohé miláčky raději doma. Vstup do restaurace nemají povolen.

Vegetariánská jídla na jídelním lístku nalezenete, nicméně jsme zaměřeni především na tradiční českou kuchyni a maso v našem menu hraje nejdůležitější roli.

Kariéra

Entusiazmus, pracovitost a poctivost pro nás znamenají více než mnohaletá praxe.

Fotogalerie

Prohlédněte si fotografie z naší výroby, prodejny a restaurace. Až k nám přijedete na návštěvu, věříme, že se u nás budete cítit jako doma.

Naše restaurace
v ,,Ano, šéfe!“

Návštěva Zdeňka Pohlreicha nám pomohla vyjasnit, jak chceme naši restauraci vést a rozvíjet.

Šéf se vrací do Lednice
aneb ,,Už dost, šéfe!“

Zdeněk Pohlreich nás nenavštívil jenom jednou. Jeho návrat do Lednice zachytila TV Prima v pořadu ,,Už dost, šéfe!“. Část o naší restauraci začíná v čas 23:34.