,,Provozem restaurace a výrobou delikates žijeme. Naším cílem je přinášet vám na stůl fantastická jídla z kvalitních produktů od lokálních dodavatelů, ať už je to v zajímavém prostředí restaurace s příjemnou a rychlou obsluhou nebo přímo u vás doma."

O nás

Ke gastronomii se manželé Tlustí dostali přes výrobu a prodej ručně nakládaných sýrů a zajišťování cateringů na velkých kulturních akcích. Andrej také působil dvakrát po půl roce v USA, kde převážně jako host sbíral podněty z hostinských a restauračních provozů. Svou restauraci jsme zbudovali „na zelené louce“ v roce 2009 a od té doby se díky svému citu k pohostinství stali hnacím motorem mnoha změn a neustálého zlepšování služeb svým hostům.

Náš tým

Ilona Janulíková

Spokojenost zákazníků naší prodejny je pro mě na prvním místě. Neustále se zvyšující počet pravidelných zákazníků mě utvrzuje v tom, že všichni svou práci děláme správně.

Andrej Tlustý

Náš úspěch začíná a končí u lidí, kteří s námi pracují a pomáhají nám vytvářet hodnoty, na nichž naše restaurace a výroba stojí. Zaměstnance i stálé klienty považujeme za širší součást naší rodiny.

Honza Osička

Vaření je pro mě vášní, prací a zábavou současně. Pracujeme pouze s čerstvými kvalitními surovinami v moderní plně vybavené prostorné kuchyni. Vysoká spokojenost hostů je poté příjemným zadostiučiněním za strávený čas v práci.

Petr Hýbl

Jsem člověk v oboru gastronomie zkušený a ostřílený, proto Vás mohu mnohému naučit. Od svého týmu vyžaduji píli a poctivost, na druhou stranu se za zaměstnance dokážu postavit a pomoci mu nejen s pracovními problémy. Dobré práce si vážím a dokáži ji adekvátně ohodnotit.

Kariéra

Entusiazmus, pracovitost a poctivost pro nás znamenají více než mnohaletá praxe.

Fotogalerie

Prohlédněte si fotografie z naší výroby, prodejny a restaurace. Až k nám přijedete na návštěvu, věříme, že se u nás budete cítit jako doma.

Naše restaurace
v ,,Ano, šéfe!“

Návštěva Zdeňka Pohlreicha nám pomohla vyjasnit, jak chceme naši restauraci vést a rozvíjet.

Šéf se vrací do Lednice
aneb ,,Už dost, šéfe!“

Zdeněk Pohlreich nás nenavštívil jenom jednou. Jeho návrat do Lednice zachytila TV Prima v pořadu ,,Už dost, šéfe!“. Část o naší restauraci začíná v čas 23:34.

Lednicko-valtický areál

Máme štěstí, že můžeme pracovat přímo v srdci jedné z nejkrásnějších památek v České republice, Lednicko-valtickém areálu. Areál je nejrozsáhlejší koncepčně upravenou krajinou na světě, která je zapsaná na seznam památek UNESCO. Rozprostírá se mezi Lednicí, Valticemi a Břeclaví. Kromě zámků najdete v parkově upravené krajině řadu drobných staveb, například kaple, kolonády, umělou zříceninu či vítězný oblouk.